OPTIMAT spravuje digitálny marketing pre Metrostav Slovakia projekt CityPark Ružinov
 

Spravovali sme digitálny marketing Metrostav Slovakia.
Projekt CityPark Ružinov od 1.9.2015 do 30.6.2019.

Rezidenčný projekt CityPark Ružinov je v súčasnosti najväčším bytovým projektom v danej lokalite, ktorý svojou dispozíciou spája požiadavku blízkosti centra mesta so zámerom developera, a to vytvorenia oázy pokoja a zelene uprostred moderného mestského bývania. Zeleň rozprestierajúca sa v okolí bytového komplexu bude rezidentom poskytovať rôzne možnosti trávenia voľného času. Detské ihrisko, oddychové zóny v tieni stromov, či špeciálne vyhradený priestor ako výbeh pre psov sú len zlomok toho, čo park v srdci Ružinova poskytne svojim obyvateľom.

Vysokú kvalitu a komfort bývania podčiarkne i obchodná zóna na prízemí každého z blokov, poskytujúca bežné tovary a služby a takisto i spoločenská miestnosť, ktorá za nepriaznivého počasia môže slúžiť pre deti rezidentov ako herňa či kino, alebo pre samotných rezidentov ako súkromné miesto na trávenie voľného času s priateľmi.

 

Poskytované služby.

Digitálny online marketing a správa online inzercie

 

TECHNOLÓGIASpravovali sme web stránku postavenú na redakčnom systéme SilverStripe.

OBSAHSpravovali sme online inzerciu, emailový marketing a sekciu novinky (aktuality). Pravidelne 1x mesačne sme vyhodnocovali výsledky online marketingu.

ZÁKAZNÍCKY SERVISNeposkytovali sme.

 
 
Copyright © 2020 OPTIMAT.SK, s.r.o.