OPTIMAT spravuje online digitálny marketing Senec Gardens
 

Spravujeme digitálny marketing pre Senec Gardens od júla 2015.

Senec Gardens je unikátny rezidenčný komplex, ktorý leží v juhozápadnej časti mesta Senec. Na pozemkoch s celkovou rozlohou 13,6 hektára vyrástol areál rozčlenený do troch segmentov - bytové domy vrátane exluzívnych okolo jazierka s mostíkom, vodopádom a promenádou a štartovacích s polyfunkciou, praktické rodinné domy rôznych typov na kľúč a pozemky (90 ks) so sieťami určené na individuálnu výstavbu rodinných domov.

Developerská činnost spoločnosti NEP Senec Gardens, s.r.o. je z veľkej časti ukončená. Všetky stavebné pozemky s inžinierskymi sieťami s výmerami od 350 m2 do 700 m2 na individuálnu výstavbu sme predali. V ponuke zostávajú exkluzívne byty a rodinné domy typu bungálov.

Okrem atraktívneho stavebne a štýlovo kompaktného charakteru bývania, dostatku priestoru, detských ihrísk, vody a zelene, je rezidentom k dispozícií aj kozmetický salón, štúdio talianskej interiérovej dlažby a kúpeľní, Activity park, anglická materská škôlka, Benjamin Preschool a kaviareň Gardens cafe.

 

Poskytované služby.

Digitálny online marketing a správa online inzercie

 
 

TECHNOLÓGIASpravujeme a aktualizujeme web stránku vytvorenú v redakčnom systéme M7 SiteLab.

 

OBSAHSpravujeme online inzerciu a sekciu novinky (aktuality). Pravidelne 1x mesačne vyhodnocujeme výsledky online marketingu.

 

ZÁKAZNÍCKY SERVISNeposkytujeme.

 
 
 
Copyright © 2019 OPTIMAT.SK, s.r.o.