Partneri.

Outsourcing je nielen služba, ktorú poskytujeme našim klientom (správa e-commerce), ale aj služba, ktorú využívame pre naše projekty. Poskytuje flexibilitu a rýchlosť pri napĺňaní stratégie a cieľov každého projektu.
Nad činnosťami, ktoré outsourcujeme, máme stopercentnú kontrolu. Kvalita partnerských vzťahov je dennodenne overovaná výsledkami, ktoré sme spoločne dosahujeme.


 

Technologickí partneri

Používame platformu elektronického obchodu Magento Open Source. Úzko spolupracujeme s certifikovanými Magento developermi z celého sveta, ktorí nám pomáhajú prispôsobiť platformu jedinečným požiadavkám klientov.

Na zvýšenie efektívnosti spolupracujeme s poskytovateľmi cloudových služieb, pre naše servery, úložiská, služby a aplikácie ako napríklad CRM, automatizácia a personalizácia.

Samozrejmosťou je využívanie služieb Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Google Ads, Bing Ads, Bing Webmaster Tools a iné.

Magento a Magento developeri partneri OptimatPlatforma elektronického obchodu Magento Open Source poskytuje funkcie potrebné na vybudovanie a rozvoj originálneho internetového obchodu. Zároveň poskytuje dôležitú zvýšenú bezpečnosť.

Magento developeri cez certifikované rozšírenia poskytujú možnosť prispôsobiť elektronický obchod akýkoľvek požiadavkám klientov.


 

Partneri pre grafický dizajn a kreatívu

Pri kreatívnych riešeniach úzko spolupracujeme s klietami a ich agentúrami.
V prípade, že klient nemá vlastné riešenia, odporúčame nášho partnera CODES CREATIVE.

 

CODES CREATIVE partner OptimatCODES CREATIVE je plne integrované kreatívne a grafické štúdio v Bratislave. Dnes má CODES štrnásťčlenný tím pozostávajúci z kreatívnych odborníkov a programátorov. Tvoria grafický dizajn, fotografiu, web stránky, ilustrácie a jednoduché videá. Nestratia sa ani v 3D animácii.

CODES GREATIVE dohliada na kompletnú grafickú a vizuálnu komunikáciu. Garanciu spolupráce poskytuje majetkové prepojenie s našou firmou.


 

Partneri pre obsah

Úzko spolupracujeme s copywritermi a agentúrami na lokalizáciu marketingu a obsahu na zahraničné trhy. Partneri nie vždy pochádzajú zo Slovenska. Ide zvyčajne o dlhodobú spoluprácu, nad ktorou máme 100% kontrolu.


Copyright © 2020 OPTIMAT.SK, s.r.o.