Prečo vybrať MAGENTO

Pri výbere platformy elektronického obchodu nejde o výber medzi dobrou a zlou platformou. Ide o výber platformy, ktorá najlepšie vyhovuje nielen aktuálnym, ale aj budúcim požiadavkám. Pri výbere treba zvážiť bezpečnosť, výkonnosť, funkčnosť, flexibilnosť, prispôsobenie, rozšírovanie a prepojenie na iné softvéry.

OPTIMAT implementuje, prevádzkuje a spravuje MAGENTO tak, aby sa klienti mohli venovať len svojmu biznisu.

 
MAGENTO pomáha zvyšovať predaj a spokojnosť online zákazníkov

MAGENTO zvyšuje predaj a konverzie

Hlavné posolstvo platformy MAGENTO pre používateľov je "Sell more, save more, do it faster." A výsledky to potvrdzujú.

V priemere, obchodníci s platformou MAGENTO rastú 3x rýchlejšie ako obchodníci s inými platformami. Z8roveň majú o 50% nižšie celkové náklady na vlastníctvo.

Aj preto je MAGENTO veľmi populárne a obľúbené riešenie. Až 26% firiem z prvého milióna najlepších e-shopov podľa ALEXA rankingu používa MAGENTO. Alexa Rank je hodnotenie domény na základe sledovania návštevnosti jednotlivých stránok používateľmi.

 

MAGENTO je bezpečná platforma

Bezpečnosť e-shopv na platforme MAGENTO je vždy zaručená na najvyššej úrovni. Prečo? Magento zriaďuje bezpečnostné stredisko, ktoré poskytuje používateľom neustále všetky informácie o zabezpečení, bezpečnostných záplatách, aktualizáciách zabezpečenia a postupoch, ako aj potrebnú rýchlu podporu.

V porovnaní s inými platformami ako WordPress alebo Woocommerce má Magento menšie možnosti na hackovanie, zatiaľ čo WordPress je najviac napádaná platforma s mnohými zraniteľnými miestami. Dôvod je ten, že Magento obsahuje veľa vstavaných funkcií bez toho, aby ste museli riskovať inštaláciu ďalších rozšírení.

Magento vytvára dokonalý systém zabezpečenia, ktorý plní nielen požiadavky na funkcionalitu, ale tiež dôkladne chráni webové stránky pred útokmi z internetu a hackermi.

MAGENTO je bezpečná platforma elektronického obchodu
 
MAGENTO je vysoko výkonná platforma elektronického obchodu

MAGENTO je výkonná platforma

MAGENTO je vysoko výkonná platforma pokiaľ ide o čas načítania stránky, čas spracovania úloh a ďalších dynamických alebo statických operácií.

Prečo je to dôležité? Rýchle načítanie stránky motivuje zákazníkov, aby preskúmali obsah alebo produkty. Menej zákazníkov odíde zo stránky z dôvodu rýchlosti a viac zákazníkov urobí objednávku. Navyše, pretože Magento je platforma s otvoreným zdrojovým kódom, majitelia obchodov môžu ľubovoľne, rôznymi spôsobmi optimalizovať výkonnosť svojich webových stránok, od zmeny zdrojového kódu až po používanie nástrojov tretích strán.

Pre informáciu. Podľa analýz, najrýchlejšie mobilné stránky sú postavené na platformách Magento a Prestashop.

 

MAGENTO má množstvo funkcií

Magento ponúka všetko, čo potrebujete na začatie a správu vášho e-commerce obchodu. Poskytuje tiež nástroje, ktoré vám pomôžu zefektívniť prevádzku, predaj a zákaznícky záujem. Tu je prehľad zabudovaných funkcií:

Všetky typy produktov a služieb. Správa produktov.
Flexibilné kategórie.
Veľa možností na dodacie a platobné podmienky.
Nákupný košík. Kupóny, vernostné body, zľavy.
Zákaznícky servis.
Rýchle riadenie objednávok, faktúr a dobropisov.
Optimalizované pre mobilné zariadenia.
CRM redakčný systém na publikovanie obsahu. Blog.
Rozšírené možnosti na optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO).
Marketing, propagácie, cenové politiky, sitemaps, rewrite a ďalšie.
Analýzy, dashboard a hlásenia.
Viac webov, viac krajín, viac jazykov.

MAGENTO je dobre prispôsobiteľná a customizovateľná platforma elektronického obchodu platforma
 
MAGENTO je veľmi flexibilná platforma elektronického obchodu

MAGENTO je prispôsobiteľná platforma

MAGENTO sa prospôsobuje klientom a nie naopak.

MAGENTO Open Source je úplne otvorená bezplatná platforma pre elektronický obchod. To znanemá, že používateľom alebo ich vývojárom a správcom umožňuje flexibilne prispôsobovať, upravovať alebo rozširovať zdrojový kód pre pokročilejšie funkcie. Okrem toho je možné funkcionalitu MAGENTO rozširovať doplnkami, ktoré sú vyvinuté tak, aby vyhovovali obchodným požiadavkám a zlepšovali skúsenosti zákazníkov, namiesto zasahovania do zdrojového kódu. MAGENTO umožňuje svojim používateľom prispôsobiť elektronický obchod jedinečným potrebám.

MAGENTO bol od začiatku vyvíjaný ako elektronická platforma. Zatiaľ čo WooCommerce je len doplnkom k WordPress. Pre používateľov to znamené používať oveľa viac doplnkov tretích strán ako pri MAGENTO.

 

MAGENTO je flexibilná platforma

MAGENTO je 100% flexibilná platforma, ktorá podporuje všetky zariadenia, telefóny, tablety, prenosné aj stolové počítače.

Online Zákazníci môžu pohodlne nakupovať na mobilných telefónoch bez obáv z problémov so zobrazením alebo nákupom. Všetko na pracovnej ploche je správne prispôsobené a optimalizované pomocou mobilného rozhrania. Stačí vyskúšať zobrazenie tejto stránky na mobilných zariadeniach.

MAGENTO je dobre rozšíriteľná a škálovateľná platforma elektronického obchodu
 
MAGENTO dobre komunikuje s ostatnými systémami

MAGENTO je rozšíriteľná platforma

MAGENTO je 100% škálovateľná a rozšíriteľná platforma, pripravené rásť s firmou. Je vhodná pre malé, stredné aj veľké firmy.

Takmer všetko, čo sa týka platformy MAGENTO, sa dá škálovať smerom nahor alebo nadol. Tento druh flexibility nemá vo svete platforiem elektronického obchodu obdobu. Databázy sú jadrom každej webovej stránky elektronického obchodu. Každý používateľ MAGENTO povie, že štruktúra databázy tejto platformy je vytvorená tak, aby bola škálovateľná.

Vyrovnávacia pamäť je najmocnejším spojencom všetkých webových stránok, pretože ukladá údaje do dočasného úložného priestoru prístupného pre návštevníkov. MAGENTO používa špičkové nástroje na ukladanie do cache pamäte. Varnish Cache je často považovaná za najrýchlejší HTTP urýchľovač a reverzný proxy. Vďaka softvéru ako Varnish Cache škálovateľnosť MAGENTA neprichádza s toľkými obmedzeniami, ako škálovateľnosť iných platforiem.

MAGENTO je Open Source platfoma, ktorú je možné dobre prispôsobovať prostredníctvom úpravy zdrojového kódu alebo doplnkami. Doplnky sú často výrazným obmedzením pre ďalší rast a škálovateľnosť. Keďže platforma MAGENTO je postavená na modulárnom rámci, rozšírenia tejto platformy sa riadia rovnakým princípom. Medzi bežne používanými rozšíreniami ťažko nájdete rozšírenie, ktoré nie je možné škálovať popri MAGENTO.

 

MAGENTO je komunikujúca platforma

MAGENTO efektívne "komunikuje" s ostatnými online portálmi (prepravcovia, sociálne siete, Google Merchant, Amazon, ...) a internými informačnými systémami.

Integrácia MAGENTO s množstvom služieb tretích strán vrátane platobných brán, databázových aplikácií, prepravy, sledovania zásielok je rýchla a ľahká.

Automatizácia opakovaných úloh a výmena dát je kľúčom k vyššej efektívnosti prevázky každého e-shopu.

MAGENTO je dobre rozšíriteľná a škálovateľná platforma elektronického obchodu
 
Copyright © 2020 OPTIMAT.SK, s.r.o.